Úspěšné 5. kolo atletické ligy minipřípravek

Ve čtvrtek 23.9. se naše děti představily na stadionu ve Frýdku Místku, kde nás čekalo poslední kolo krajské atletické ligy minipřípravek. Počasí bylo krásné a děti si závody užily od první do poslední minuty. Naši závodníci byli opět vidět v popředí výsledkových tabulek. Na nejcennější zlatou medaili dosáhli svými výkony Kája Murová v hodu míčkem a po fantastickém výkonu také Marcel Koval v běhu na 300m. Stříbro si odnesl Fanda Mrkvan z běhu na 60m. Na krásných čtvrtých místech pak skončili Lenička Špoková v hodu míčkem, Sophia Čanaklisová na třístovce a Fanda v míčku. V nejtěžší disciplíně, běhu na 800m, si po opravdu skvělém a bojovném výkonu doběhl pro čtvrté místo i Ondra Bezděk. Čtvrté skončily také obě naše štafety. Jak kluci, tak holky.

Po skončení soutěží 5. kola přišlo na řadu vyhodnocení a vyhlášení celkového konečného pořadí krajské ligy družstev minipřípravek pro rok 2020. Naše družstva obsadila v obou kategoriích čtvrté místo. Jak holky, tak kluci, se tedy mohli radovat z krásného a zaslouženého poháru. První tři místa obsadily družstva SSK Vítkovice, TJ Frýdek-Místek a AK EZ Kopřivnice.

Děkujeme všem dětem za skvělou reprezentaci klubu po celou sezonu. Hlavně děkujeme rodičům, že nám svou vstřícností a pomocí umožnili kompletně celou ligu s dětmi absolvovat. Stálo to za to!

>>>CELKOVÉ VÝSLEDKY<<<

« z 3 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *