Povedené 2. kolo Beskydského poháru a ALMP v Krnově

V úterý 26.4. náš stadion hostil druhé kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Na 300 dětí z celého kraje ze všech velkých moravskoslezských atletických klubů se poměřilo ve štafetových bězích. A to ve štafetě 4x60m překážek, 4x60m, 4×200 a štafetě 100-200-300-400m. Na závodech byla opravdu skvělá konkurence, účastnily se štafety SSK Vítkovice, Třinec, Frýdek-Místek, Kopřivnice, Poruba, Karviná, Bruntál a samozřejmě domácí Krnov. A nás moc těší, že i v této konkurenci si naši malí atleti skvělými týmovými výkony dokázali doběhnout pro několik medailových umístění.

Skvěle si vedli kluci starší přípravky (ve složení Mrkvan, Imrich, Herník, Koval), kteří získali stříbro ve štafetách 4x60m a 4x200m. Svůj skvělý den korunovali vítězstvím ve štafetě na 4x60m překážek. Na překážkách nenašly přemožitele ani naše holky z mladší přípravky (ve složení Venháčová, Vaňková, Herníková, Dzimbaniková). V tomto složení si doběhli také pro stříbrnou medaili na 4x200m. Na stříbro dosáhli také chlapci mladší přípravky v běhu 4x60m překážek (ve složení (Kavan, Hitl, Genčúr, Chytil). Velmi blízko medaili byla i druhá štafeta starších kluků (Zeman, Stříž, Křehlík, Bezděk), kteří boj o třetí místo ve štafetě 100-200-300-400m prohráli až na cílové čáře. Všem strašně strašně strašně moc gratulujeme a děkujeme za super výkony.

Další kolo BPP a ALMP nás čeká 26.5. v Kopřivnici!!! Přihlašovat děti lze na atletikakrnov.cz/pz . Bude vypraven autobus.