Medailové 1. kolo krajské ligy přípravek ve Vítkovicích

Největší a nejkrásnější atletický stadion v zemi – Městský stadion v Ostravě-Vítkovicích hostil v úterý 14. září 1. kolo zkrácené atletické ligy minipřípravek a ve čtvrtek 16. září pak také 1. kolo Beskydského poháru přípravek. Na programu obou závodů byl čtyřboj. No a oba tyto závody si užili i malí atleti z našeho klubu.

Zatímco ti nejmladší atleti získávali zejména zkušenosti, tak ti zkušenější a starší získávali medaile. Konkrétně zlatou medaili si vybojoval Adam Strnad v hodu kriketovým míčkem, když ho dokázal dopravit silou vlastní ruky do vzdálenosti 45.98m. O pouhých 30cm zpět zůstal zpět Honza Zeman, a bral tak stříbrnou medaili. Stejně tak si stříbrnou medaili mezi dívkami ve stejné disciplíně vybojovala Kája Murová (35.88). V dalších disciplínách už se našim tolik nevedlo.

Obě krajské soutěže družstev budou zakončeny příští týden závody ve Frýdku-Místku. A už teď se na ně těšíme.