Májové závody ve Frýdku

Jako je již dobrou tradicí, i letos pomyslně otevřely dráhovou soutěžní sezonu Májové závody ve Frýdku-Místku. Celý den byl nabitý výbornou atletikou, kdy mohli závodit opravdu všichni. Od nejmenších benjamínků až po veterány, registrovaní i neregistrovaní. Z Krnova nakonec dorazilo 13 dětí. Pro všechny to byl výborný test před nacházejícími krajskými přebory družstev.

Ve velmi silné konkurenci se až na stupně vítězů probojovali 4 naši atleti. Viki Čechová doběhla druhá v běhu na 60m, Matěj Imrich bral bronz z šedesátky a stříbro z vrhu koulí. Ve starší přípravce si ve skoku dalekém doskočil pro stříbrnou medaili Matouš Křehlík a v minipřípravce posbíral tři medaile i Lukáš Vrabec, když se mu dařilo jak v běhu na 60m, tak v hodu i skoku.