Krajský přebor družstev v trojboji mladšího žactva

Poslední den prázdnin soutěžili mladší žáci v Opavě v rámci krajského přeboru družstev. Na programu byly trojboje. Každý atlet si zvolil jeden ze tří nabízených trojbojů – běžecký, skokanský nebo vrhačský. Počasí bylo dnes velkým nepřitelem všech atletů. Vytrvalý a hustý déšť neustal snad ani na chvíli a vytvářel závodíkům velmi náročné podmínky jak na dráze, tak v sektorech. V ještě prázdninovém režimu odjeli reprezentovat náš klub 2 dívky a 2 hoši. Krásné druhé místo ve vrhačském trojboji chlapců si vybojoval svými výkony Honza Barčák. Ostatní doplatili v hodnocení na nevyrovnanost ve všech třech disciplínách. Určitě nás ale potěšil výkon Štěpána Imricha na hladké šedesátce, kdy se i na mokré trati a v dešti děleným druhým místem opět přiblížil k osmi vteřinové hranici (8.27s). Už chybí jen kousek. Celkově v běžeckém trojboji skončil na 4. místě. Naše holky, Laura s Mariankou, sbíraly osobní rekordy. V celkovém hodnocení skokanského víceboje obsadily 10., resp. 20. místo. Děkujeme všem a těšíme se na finále krajského přeboru družstev mladších žáků, příští týden ve Frýdku-Místku.