Důležité novinky pro druhou část sezóny

Nejdůležitější novinkou je samozřejmě dokončení kompletní rekonstrukce atletického stadionu. Na stadionu nyní najdeme sektory pro úplně všechny atletické disciplíny. Nechybí sektor na skok vysoký, skok o tyči, klec na hod kladivem/diskem, vodní příkop na steeplechase, 2x rozběžiště na oštěp, sektor koule a 2x doskočiště na dálku a trojskok. Stadion je plně vybaven špičkovým atletickým vybavením. Také je osvětlen, což nám umožní venkovní tréninky třeba až do listopadu. Děkujeme městu za realizaci takovéhoto velkého projektu a za maximální podporu klubu.

Nyní také disponujeme zcela novým vybavením a náčiním napřič všemi disciplínami ( překážky, disky, oštěpy, koule, kladiva, tyče na skok o tyči,…)

Druhou novinkou je pořízení nových koloběžek pro přípravné období od firmy Kostka. Pro kondiční zábavný trénink. Nemusíme pořád jenom běhat, že 🙂 Koloběžky jsou perfektní a nepřehlédnutelné. Dětem dají fyzicky zabrat a navíc nabourávají tréninkové stereotypy.

Třetí novinkou je rozšíření tréninků o hodinu plavání. Každý, kdo trénuje alespoň 2x a vícekrát týdně, bude moct chodit v pátek od 17:00 do 18:00 plavat na krnovský bazén, který jsme v tento čas zarezervovali pouze pro potřeby klubu Atletika Krnov.

Další novinku již mnoho z vás zaregistrovalo. Do klubu jsme pořídili cílovou kameru a větroměr v ceně cca 320 000,- a spoustu dalších materiálních pomůcek potřebných pro pořádání atletických soutěží. Není to sranda, těchto soutěžních věcí je potřeba opravdu hodně. Atletika je vlastně 13 různých sportů v jeden moment na jedné ploše. S tím jde ruku v ruce potřeba velkého množství rozhodčích. Rádi uvítáme zájemce z řad rodičů, prarodičů o tuto činnost. Školení rozhodčích každému rádi zajistíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *