5. kolo OPVAP v Krnově

Hlavním úkolem atletiky v mladším přípravkovém věku je rozvoj všestrannosti. Dítě musí zvládnout jednoduše všechno. Krátký rychlý běh, skok, hod i delší běh. A to vše čekalo v neděli 14.5. na 110 malých atletů z celého kraje v rámci dalšího kola oblastního poháru ve víceboji přípravek. Závodilo se za krásného slunečného počasí na našem atletickém stadionu. Konkurence byla tentokrát opravdu velká a získat medaili v přípravkových vícebojích bylo výjimečně těžké. Ti nejmenší závodníci, benjamínci, kterých se na startu sešlo více než 60, získali medaili úplně každý. Byli prostě skvělí. Odměnou všem pak bylo krásně strávené dopoledne plné sportování.

VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.

Nejbližší závod přípravek nás čeká již v úterý, a to krajský přebor družstev přípravek a minipřípravek v Kopřivnici. PROPOZICE

Závody pro benjamínky chystáme ještě jedny. Příští sobou 27.5. na stadionu. A závodit budou s rodiči!! 🙂 přijďte všichni

Poslední kolo poháru OPVAP se uskuteční v Opavě 10.6. Zde se budou předávat těm nejlepším velké poháry za celou soutěž.