3. kolo Beskydského poháru přípravek

Ve čtvrtek 8.9. jsme se s družstvy mladší i starší přípravky vydali na Atletický stadion Emila Zátopka do Kopřivnice. Jednalo se o odložené květnové kolo, kdy konání překazil vytrvalý déšť. Tentokrát se již všechno povedlo a děti mohly naplno ukázat to nejlepší. Celkem 213 dětí z celého kraje se utkalo ve 4 disciplínách a naši atleti dokázali vybojovat mnoho výborných umístění, včetně těch medailových. V minipřípravkách si zlatou medaili za hod medicinbalem a bronzovou medaili za 200m překážek pověsil na krk Maty Genčúr. Bronzovou medaili na dvoustopce vybojovala také Terezka Venháčová.

U starších přípravek na stříbrnou medaili za hod medicinbalem dosáhla Kája Murová.

Velmi hodnotné výkony předvedlo silné družstvo kluků přípravky. V hodu medicinbalem obsadili naši kluci první, druhé, třetí a páté místo. První byl Matěj Imrich, druhý Saša Pokorný a třetí Jan Zeman. Na 200m překážek si pro bronzovou medaili doběhl František Mrkvan, když o pouhou desetinku předstihl Marcela Kovala, na kterého tedy zůstalo taky krásné čtvrté místo. Ve skoku z místa byly opět nejlepší výkony uvedeny u našich kluků, Matěje a Františka. Jelikož to ale bylo hodnoceno jako týmová soutěž, nemohli jsme konkurovat početnějším týmům. V překážkové dráze byl z našich nejlepší Ondra Bezděk s celkově 6. nejlepším časem ze všech závodníků.

Všem moc děkujeme za účast a skvělé výkony. Výsledky ke stažení ZDE.

Těšíme se na finále BPP, které se uskuteční ve Frýdku-Místku 22.9.