2. kolo Beskydského poháru přípravek v Krnově

Ve čtvrtek 20. dubna měly přípravky na programu 2. kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Toto kolo bylo celé štafetové a jeho pořádání dostal na starost náš klub. V Krnově tak byli vidět nejmladší atleti z celého kraje v akci. Vedle domácího Krnova se soutěže zúčasnili atleti Vítkovic, Frýdku-Místku, Kopřivnice, Třince, Poruby, Karviné a Bruntálu. Celkem se závodu zúčastnilo 300 dětí a bylo rozdáno 16 sad medailí. Počasí ukázalo svou vlídnější jarní tvář a všichni si tak mohli závody krásně užít a úsměvy dětí byly vidět na všech stranách. Závod se tentokrát nejvíce povedl našim klukům z přípravek, kdy si pro stříbrnou medaili v běhu na 4x60m doběhla štafeta ve složení Lukáš Vrabec, Denis Milerski, Adam Langer a Kuba Ferenčík. Ve štafetovém běhu na 4x60m překážek hochů starší přípravky vybojovali bronzové medaile kluci Štěpán Kavan, Filip Stříž, Matyáš Chytil a Lukáš Indruch. Gratulujeme.

Dívčí štafety obsadili hned 4x čtvrté místo, to už je pořádná bramboračka.

Kompletní výsledky tohoto závodu naleznete ZDE.

Průběžné výsledky poháru BPP po druhém kole (2012-2013)

Průběžné výsledky poháru ALMP po druhém kole (2014-2015)

Další kolo nás čeká v Kopřivnici v úterý 23. května. Opět bude připraven autobus a věřím, že ho zcela zaplníme!!