Letní soustředění jsou za námi, konec závodní sezóny před námi

Všechna letní soustředění jsou úspěšně za námi. Opět probíhaly v Malé Štáhli v malebném prostředí Jeseníků, kde děti naběhaly nějaké ty kilometry, zdokonalovaly se na překážkách, hodně házely a v rámci preventivních aktivit se spolu s prevetistkami z organizace Open house seznámily formou skupinových aktivit, pracovních listů, her, kvízů, jak bezpečně používat internet, jak využívat informace z internetu, jak pracovat s mobilem a notebookem, kdy a komu sdělovat důvěrné informace. Čím nám mohou pomoci a jak ublížit, jak se bránit a kam se obrátit o pomoc. Vznikla zde řada nových přátelství a zažili jsme spoustu dobrodružství. A hlavně jsme si užili spoustu legrace. Už teď se těšíme na ta příští….

Pevně věříme, že se všichni sejdeme v novém školním roce na trénincích a závodech. Skvělou zprávou pro náš klub je nová spolupráce se 4.ZŠ, kde budou nově realizovány tréninky pod naší atletikou a děti z této školy budou moci své dovednosti představit na krajských závodech a doplnit tak naše zavedená družstva. To nás velmi těší.

Další novinkou je rozdělení tréninkových skupin. Mnoho našich malých atletů se od ledna dostává do kategorie mladších žáků a těm je potřeba věnovat rozdílný druh přípravy a zátěž než dětem z přípravek. V těchto skupinách budou moct trénovat mladší a starší žáci a nejstarší děti přípravek, připravující se na přechod do žactva. (ročníky 2006-2009).

Třetí novinkou je pokračující práce na rekonstrukci velkého atletického stadionu. Na jaře nás přivítá krásný moderní atletický areál.

Během září nás pak čekají poslední 2 kola krajské ligy přípravek a minipřípravek ve Vítkovicích a Frýdku-Místku, a také Čokoládová tretra.

Rozpisy jednotlivých tréninových skupin pro děti ZŠ budeme mít během příštího týdne, až bude možná komunikace se školami, které zatím čerpají dovolenou. Velké časové změny ale nebudou.

Pokračování v atletice stačí provést odpovědí na náš e-mail, který vám byl rozeslán. Noví členové se hlásí přes online přihlášku na hlavní stránce. Výše členského příspěvku je stejná jako loni. Vše potřebné najdete zde na webu.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na závěr letošní sezóny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *