Příměstský sportovní tábor “Ztracená ponožka”

Zveme děti ve věku od 4 let na netradiční příměstský tábor v týdnu od 17. do 21.7.2023 s celodenním pobytem na zámku a v podzámčí v Hošťálkovech, v zahradách venku, s pohybovými a sportovními hrami v přírodě, na louce a v lese. Letos se během bohatého programu projdeme z pohádky do pohádky. V rámci tábora se můžete těšit například na promítání pohádky na zámku a záhadné zápletky se ztracenou ponožkou.

Navštíví nás také odborníci v rámci prevence ochrany a osobního bezpečí dětí.

S sebou – baťůžek s lahví na pití, pokrývku hlavy, oblečení na ven, vhodnou venkovní obuv, věci na převlečení, gumáky, při dešti – náhradní obuv, pláštěnku, spacák na polední válení, plavky, ručník. Náhradní věci si děti mohou ponechat během týdne v prostorách zámku.

Doprava: Odjezd: pondělí až pátek vždy ráno 7:45h. z autobusového nádraží Krnov na zámek v Hošťálkovech (je to směr Staré Purkartice linka MHD 822)

Příjezd: pondělí až pátek odpoledne autobusem v 17h. na autobusové nádraží Krnov

Strava zajištěna: svačina, oběd, svačina a pitný režim (na zámek je oběd zajištěn závozem- teplý oběd menu s polévkou z restaurace u Kvasničků)

Termín: od 17. do 21.7.2023

Cena: 3200,- Kč ( v ceně strava a pitný režim, hry a celotýdenní program, doprava, výlet, pedagogický dozor, odměny a pomůcky).

Sleva pro sourozence – 200kč na každé dítě.