Vypsány termíny letních soustředění

Stejně tak jako v minulých letech, tak i letos se můžete těšit na letní sportovní tábory pro děti. Tábory budou probíhat ve známém prostředí penzionu Mlýn u Kročilů v Malé Štáhli. Areál nám vždy nabízí obrovský prostor pro všechny naše aktivity. Na samotě, kde nikoho nemůžeme rušit a kde nikdo neruší nás. A s výbornou kuchyní. Opět jsou vypsány termíny zvlášť pro děti z přípravek a zvlášť pro děti z tréninkové skupiny žactva a dorostu.

Pro rok 2024 jsou termíny letních táborů pro děti především z přípravek (ročník narození 2013-2017) následující:

8.-12.7.2024 – LETNÍ ATLETICKÝ TÁBOR – ČERVENEC – VELKÁ SPORTOVNÍ LOUPEŽ

5.-9.8. 2024 – LETNÍ ATLETICKÝ TÁBOR – SRPENHOTEL TRANSYLVANIE – PLNĚ OBSAZENO

Kde? Mlýn u Kročilů – Malá Štáhle, penzion v příjemném a klidném prostředí na samotě

Cena – pro členy Atletiky Krnov – 3 600Kč, nečlenové 3 900Kč (cena zahrnuje dopravu, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování pondělí až pátek, trenéři, celotýdenní sportovní, nejen atletický program, hry v lese a přírodě, pomůcky v ceně, odměny, výlet do aquaparku nebo horský výšlap a další)

Omezený počet míst. Určeno především pro děti základní školy.

Pro žáky (ročník narození 2012 a starší) termín 10.-16.8. 2024

Svou formou se bude jednat o náročnější týdenní sportovní soustředění. Opět bude otevřené i pro děti mimo náš atletický klub (podmínkou dobrá fyzická kondice a chuť aktivně sportovat). Po skončení soustředění naváže spuštění pravidelných tréninků na stadionu.

10.-16.8. 2024 – LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ ŽÁCI

Cena – pro členy Atletiky Krnov – 4 200Kč, nečlenové 4 600Kč  (cena zahrnuje dopravu, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování sobota až pátek, trenéři, celotýdenní sportovní, nejen atletický program,  pomůcky v ceně, odměny, výlet do aquaparku nebo horský výšlap, beachvolejbal, koloběžky a další)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *