Vypsány termíny letních soustředění

Stejně tak jako v minulých letech, tak i letos se můžete těšit na letní sportovní tábory pro děti. Tábory budou probíhat ve známém prostředí penzionu Mlýn u Kročilů v Malé Štáhli. Areál nám vždy nabízí obrovský prostor pro všechny naše aktivity. Na samotě, kde nikoho nemůžeme rušit a kde nikdo neruší nás. A s výbornou kuchyní. Letos poprvé budou vypsány termíny zvlášť pro děti z přípravek a zvlášť pro děti z tréninkové skupiny mladšího a staršího žactva.

Pro rok 2023 jsou termíny letních táborů pro děti především z přípravek (ročník narození 2012-2016) následující:

10.-14.7.2023 – LETNÍ ATLETICKÝ TÁBOR – “OSM STATEČNÝCH” – ČERVENEC

7.-11.8. 2023 – LETNÍ ATLETICKÝ TÁBOR – “HARRY POTTER” – SRPEN

Kde? Mlýn u Kročilů – Malá Štáhle, penzion v příjemném a klidném prostředí na samotě

Cena – pro členy Atletiky Krnov – 3 600Kč, nečlenové 3 900Kč (cena zahrnuje dopravu, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování pondělí až pátek, trenéři, celotýdenní sportovní, nejen atletický program, hry v lese a přírodě, pomůcky v ceně, odměny, výlet do aquaparku nebo horský výšlap a další)

Omezený počet míst. Určeno především pro děti základní školy.

Pro žáky (ročník narození 2011 a starší) termín 12.-18.8.

Svou formou se bude jednat o náročnější týdenní sportovní soustředění. Opět bude otevřené i pro děti mimo náš atletický klub (podmínkou dobrá fyzická kondice a chuť aktivně sportovat). Po skončení soustředění naváže spuštění pravidelných tréninků na stadionu.

12.-18.8. 2023 – LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ ŽÁCI

Cena – pro členy Atletiky Krnov – 4 200Kč, nečlenové 4 600Kč  (cena zahrnuje dopravu, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování sobota až pátek, trenéři, celotýdenní sportovní, nejen atletický program,  pomůcky v ceně, odměny, výlet do aquaparku nebo horský výšlap, beachvolejbal, koloběžky a další)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *