2. kolo družstev ml. žactva – Třinec

V úterý 7.května pokračoval v Třinci krajský přebor družstev mladších žáků svým druhým kolem. V tomto kole mladší žáci soutěžili v trojboji, který si zvolili. Na výběr byl trojboj běžecký (60m, 800m, dálka), skokanský (60m př., skok vysoký, 150m) nebo vrhačský (60m, koule, oštěp). O body za družstva Krnova přijelo bojovat 10 našich atletů. Družstvo dívek skončilo celkově 4. Za vítěznými SSK Vítkovice, Sokolem Opava a Porubou. Kluci skončili na 5. místě, kdy pořadí na stupních vítězů bylo úplně stejné jako u dívek.

Individuálně se nejlépe dařilo Karolíně Murové (2. místo – vrhačský trojboj), Lence Špokové ( 3. místo – běžecký trojboj) a Ondrovi Bezděkovi (4. místo – skokanský trojboj)

Kompletní výsledky jednotlivců ZDE.

Výsledky trojbojů a body družstev ZDE.

Další kolo družstev mladších žáků nás čeká 30.5. a to náročným pětibojem. Holky pojedou do Kopřivnice a kluci do Třince.