Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků

V pátek 3.2. vyvrcholila halová sezona mladších žáků mistrovstvím Moravy a Slezska v ostravské atletické hale. Toto mistrovství je nejvyšší možná soutěž pro kategorii mladších žáků. Účastní se jí ti nejlepší atleti z celého Moravskoslezského, Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje. Do boje o co nejlepší umístění vyrazilo i 9 našich atletů. V obrovské konkurenci nás mohlo potěšit několik finálových účastí a prakticky samé osobní rekordy. Nejvíce se dařilo sprinterům. Čtvrté místo obsadila Viki Čechová v běhu na 60m a Ríša Šamánek v běhu na 300m. Fantastické výkony. Ríša také přidal 9 místo v běhu na 60m, když vyhrál běh B finále. Finále A mu uteklo o pouhopouhou jednu setinu sekundy. Na třístovce byl šestý Matěj Imrich. Úžasný osobní rekord a nádherné 7. místo si vyběhla Julča Čablíková v běhu na 300m. Sedmá byla také Kája Murová ve skoku dalekém a i Sofi Prusková ve výšce, když prvním pokusem zdolala laťku ve výšce 140cm. Osmé místo v kouli patřilo opět Káji Murové. I další předvedli své nejlepší výkony – Franta Mrkvan na 60m, Marcel Koval na 150m a Ondra Bezděk v běhu na 800m. Děkujeme všem za tak krásné výkony a můžeme se pustit do náročné přípravy na letní dráhovou sezonu.