Halový krajský přebor žactva

Dvě zlaté medaile, dvě stříbrné, tři bronzové a další neocenitelnou závodní zkušenost si přvezli naši žáci ze sobotního halového krajského přeboru žactva z Ostravy – Vítkovic. Naše největší a nejmodernější atletická hala dokáže vždy připravit ty nejkrásnější atletické kulisy a pořadatelský klub opět předvedl naprosto dokonalou profesionální práci a nasazení, aby si žáci mohli připadat jako atletické hvězdy.

Našich hvězd a hvězdiček přijelo do Ostravy 15. Žáci získali 7 medailí, viděli jsme několik velmi zajímavých osobních rekordů, ale i mnoho věcí, které musíme ještě zlepšit.

O všech 7 medailí se postarali chlapci. Mezi mladšími žáky bral Matěj Imrich zlato v běhu na 60m a stříbro na 300m trati. Pro zlato si doběhl také Marcel Koval v běhu na 150m. Dvě bronzové medaile si odvezl Ondra Bezděk, když nejprve skvěle takticky zvládl osmistovku a poté zazářil i ve výšce. V soutěžích staršího žactva se prosadili Richard Šamánek a Teodor Makris. Ríša získal stříbro na 300m a Teo bral bronz za 150cm ve výšce.

Medailistům gratulujeme a všem moc děkujeme za společně strávený skvělý závodní den.