Halový krajský přebor mladšího a staršího žactva

V nejkrásnější a největší atletické hale v republice se v sobotu konal halový krajský přebor žactva. A to jak mladšího, tak staršího. Získávat cenné kovy a ještě cennější zkušenosti přijelo z Krnova 16 našich atletů. Při absenci našich nejlepších starších žáků se o medaile tentokrát postarali ti mladší. Skvěle se prezentovala Viki Čechová, která si v hezkém osobním rekordu 8.53s doběhla pro bronzovou medaili ve finálovém běhu na 60m. Ještě o stupeň lepší byl Ríša Šamánek, který v běhu na 300m našel jen jedinného přemožitele a časem 46.45s vybojoval druhé místo. Čtvrtý byl pak i v běhu na 60m. Třetí medaili do naší sbírky přidal ještě Teo Makris, který si dostatečně dobře počínal v běhu na 60m překážek.

Za zmínku určitě stojí ještě 4. místo Káji Murové v kouli a 7. v dálce. Skvěle se povedly běhy třeba Julii Čablíkové (6. místo v běhu na 300m a 8. na 150m), osobáky si vytvořily i starší holky – Mája Mrkvanová ve výšce a Laura Lášová na překážkách. První závod v kouli si vyzkoušel Saša Pokorný, na osmistovce mladších žáků byl šestý Ondra Bezděk… a tak bychom mohli pokračovat.