Aktuality pro školní rok 2022/23

Ve školním roce 2022/23 je jen minimum změn v časech trénínků a místech. Všechny dosud potvrzená místa tréninků a časů pro jednotlivé kategorie naleznete v sekci rozvrhů.

Pokud pokračujete, stačí nám tato informace na e-mail. Není potřeba znovu vyplňovat přihlášku.

Po půlročním výpadku opět velmi rádi otevíráme tréninkovou skupinu na ZŠ v Branticích.

Výše členského příspěvku u MŠ i ZŠ zůstává stejná jako v minulých letech. Jediná změna nastala u žákovských kategorií, kde je možné mít již pouze plné členství (800Kč/pololetí), které umožňuje tréninky až 4x týdně + každý pátek bazén.

Na bazén může každý člen s plným členstvím (800Kč/pololetí), který navštěvuje alespoň 2 tréninky týdně. Bazén máme rezervovaný stejně jako v loňském roce každý pátek od 17 do 18hod. První plavání bude 7.10..

U žáků také nově přibudou speciální tréninky pro vrhače pod vedením zkušeného trenéra vrhače. Takže rádi mezi nás uvítáme všechny silné a urostlé chlapce a dívky, kteří si budou rozumět s vrhačským nářadím – oštěp, kladivo, koule, disk.

Upozorňujeme, že až na opodstatněné vyjímky, děti ročník 2011 a starší trénují pouze na trénincích určených pro žactvo. Všechny děti 2011 a starší povinně doloží zdravotní sportovní prohlídku. Formulář ke stažení ZDE.

Děti 2012 a mladší, navštěvující základní školu, dochází na tréninky přípravek, většinou při domovské škole. Na školách kde organizujeme tréninky, děti také vyzvedáváme z družiny v případě zájmu.

Učastníme se mnoha závodů organizovaných Českým atletickým svazem. Hlídejte si termínovku. V září čeká přípravky BPP Kopřivnice 8.9. a Frýdek-Místek 22.9. Mladší žactvo má poslední kolo KPD 13.9. v Třinci.

Větší děti z mateřských škol, které chtějí trénovat i ve velké tělocvičně, nebo jim z různých důvodů nevychází návštěva atletiky v jejich školkách, mohou i letos navštěvovat tréninky konané každý čtvrtek v tělocvičně na 2.ZŠ.

Těšíme se na další skvělou sezónu s našimi atlety.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *