Matěj bronzový na Mistrovství ČR ve vícebojích

O víkendu 6.-7. července se ve Staré Boleslavi uskutečnilo Mistrovství ČR ve vícebojích mládeže. Atletiku Krnov reprezentoval Matěj Imrich v kategorii mladších žáků. Ti soutěžili v pětiboji – 60m překážek, míček, 60m, dálka a na závěr 800m. Do soutěže Matěj vstupoval jako jeden z favoritů a držitel nejlepšího bodového výkonu v pětiboji v této sezóně. Celý pětiboj byl velmi vyrovnaný. Bodové rozdíly byly minimální až do poslední disciplíny. A právě závěrečná osmistovka rozhodla o rozdělení medailí a úplně přeházela dosavadní pořadí. Matěj v tomto napínavém a rychlém běhu doběhl jako třetí v novém osobním rekordu a tím dokázal poskočit na bronzovou pozici s celkovým bodovým ziskem 2427bodů. Na druhém místě skončil Ferdinand Andreovský z TRIATLET Karlovy Vary (2439 b.) a zlato získal Pavel Nademlejnský z atletického klubu STŘELA Žebrák (2467 b.)