Aktuality pro školní rok 2023/2024

K příležitosti konce prázdnin jsme ve středu 30.9. a ve čtrtek 31.9. uspořádali pro všechny naše malé atlety oddílové závody. Děti se tak měly možnost opět po prázdninách potkat se svými kamarády z atletiky a užít si dvě odpoledne plné závodění. I my všichni trenéři se už těšíme na začátek tréninků. A tak vám přinášíme pár důležitých informací k dalšímu školnímu roku.

Tréninky přípravek a žáků budou startovat dle rozvrhů v týdnu od 11.9. Atletická školka startuje od října.

V týdnu od 4.9.-8.9. budou tréninky probíhat hromadně pro všechny skupiny na atletickém stadionu – každý den od 15:00-16:30.

Ve školním roce 2023/24 je jen minimum změn v časech trénínků a místech. Všechny dosud potvrzená místa tréninků a časů pro jednotlivé kategorie naleznete v sekci rozvrhů.

Pokud pokračujete, stačí nám tato informace na e-mail. Není potřeba znovu vyplňovat přihlášku.

Výše členského příspěvku u MŠ i ZŠ zůstává stejná jako v minulých letech. Jediná změna nastala u žákovských kategorií, kde jsme museli zvýšit členské příspěvky na 1000kč/pololetí, což nám nadále umožňí realizovt tréninky až 4x týdně + každý pátek bazén, hradit dopravu a startovné na soutěže nebo třeba nakupovat tretry pro děti.

Na bazén může každý člen s plným členstvím (800Kč/pololetí), který navštěvuje alespoň 2 tréninky týdně. Bazén máme rezervovaný stejně jako v loňském roce každý pátek od 17 do 18hod. První plavání bude v pátek 6.10..

Upozorňujeme, že až na opodstatněné vyjímky, děti ročník 2012 a starší trénují pouze na trénincích určených pro žactvo. Všechny děti 2014 a starší povinně doloží zdravotní sportovní prohlídku o způsobilosti k výkonnostnímu sportu. Formulář ke stažení ZDE.

Děti 2013 a mladší, navštěvující základní školu, dochází na tréninky přípravek většinou při domovské škole. Na školách, kde organizujeme tréninky, také v případě zájmu vyzvedáváme děti z družiny.

Učastníme se mnoha závodů organizovaných Českým atletickým svazem. Hlídejte si termínovku. V září čeká přípravky 21.9. ve Frýdku-Místku finále BPP. Mladší žactvo jede 7.9. do Třince na finále krajského přeboru družstev. Starší žáky čeká vrchol sezony, a to Mistrovství České republiky v Břeclavi. Účast na mistrovství si vybojoval jeden náš atlet.

Těšíme se na další skvělou sezónu s našimi atlety.

Pár fotek z oddílových závodů:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *